ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przetarg na dostawę i montaż oświetlenia ulicznego zasilanego energią słoneczną

03.07.2012
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza przetarg na dostawę i montaż oświetlenia ulicznego zasilanego energią słoneczną na terenie wiejskim Gminy Ząbkowice Śląskie. Zadanie dofinansowane jest w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 w wysokości 612 959,00 zł.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy wraz z montażem oswietlenia ulicznego zasilanego z modułów słonecznych wykorzystujących energię słoneczną jako źródła zasilania oraz źródła swiatła wykonane w technologii LED. Oświetlenie uliczne dotyczy miejscowości: Grochowiska, Szklary-Rakowice, Olbrachcice Wielkie, Brodziszów, Sulisławice, Szklary-Huta, Braszowice, Bobolice, Zwrócona, Koziniec, Stolec, Strąkowa, Jaworek.

Oferty należy składać do 06.08.2012 r. do godz. 10:00 w Biurze Obsługi interesanta w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

Link do przetargu: http://archiwum.zabkowiceslaskie.pl/BIP/2008/Z/2012/index78c.php

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.