ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przetarg na przebudowę chodnika w miejscowości Olbrachcice Wielkie

02.08.2012
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza przetarg na zadanie pn. „Przebudowa chodnika w miejscowości Olbrachcice Wielkie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 382”.

Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę chodnika o szerokość 3,0m, obramowanego krawężnikami betonowymi 15x30cm na ławie betonowej z oporem. Zjazdy indywidualne wykonać o szerokości 4,0m o nawierzchni z betonu asfaltowego z obramowaniem krawężnikami betonowymi, wyokrąglonymi łukami kołowymi o promieniu 3,0m. Natomiast zjazd na cmentarz wykonać jako zjazd publiczny o szerokości 5,0m o nawierzchni z betonu asfaltowego z obramowaniem krawężnikami betonowymi, wyokrąglonymi łukami kołowymi o promieniu 5,0m. Istniejące przepusty należy przebudować na nowe z HDPE Æ400 i posadowić na fundamencie z mieszanki mineralnej 0-31,5mm stabilizowanej mechanicznie. Dno przepustów ustawić na rzędnych istniejących przepustów. W projekcie przewidziano wykonanie ścianek czołowych przepustów z kamienia łamanego granitowego o min. gr.20cm, na ławie betonowej 40x40cm z betonu C20/25 posadowionej 1,0m poniżej poziomu terenu.

Oferty należy składać do 17 sierpnia 2012 r. do godziny 10:00 - w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, w Biurze Obsługi Interesanta - parter.

Pełna treść ogłoszenia: (tutaj)

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.