ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przygotowania do nowego roku szkolnego

19.08.2014
W szkołach i przedszkolach Gminy Ząbkowice Śląskie trwają przygotowania do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Burmistrz Marcin Orzeszek wraz z odpowiedzialnymi za oświatę Zastępcą Burmistrza Ewą Figzał oraz kierownikiem wydziału edukacji, kultury i sportu w Urzędzie Miejskim Markiem Błażejewskim odwiedzili placówki, w których trwają, bądź zakończyły się prace konserwatorskie oraz remontowe. W pierwszej kolejności Burmistrz odwiedził Przedszkola Publiczne nr 1, nr 2, nr 4 oraz nr 5, a także Szkoły Podstawowe nr 1 oraz nr 3.

W Przedszkolach Gminy Ząbkowice Śląskie wychowanie przedszkolne rozpocznie:

w Przedszkolu Publicznym nr 1 na rok szkolny 2014/2015 zapisanych jest 100 dzieci oraz 42 dzieci do oddziału żłobkowego,

w Przedszkolu Publicznym nr 2 - 150 dzieci,

w Przedszkolu Publicznym nr 4 - 120 dzieci,

w Przedszkolu Publicznym nr 5 - 131 dzieci.

W Szkołach Podstawowych w Gminie Ząbkowice Śląskie w klasach pierwszych naukę rozpocznie:
w Szkole Podstawowej nr 1 - 47 dzieci,
w Szkole Podstawowej nr 3 - 130 dzieci.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.