ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przyszli urbaniści na seminarium w Ząbkowicach Śląskich

06.06.2014
W środę, 4 czerwca do Ząbkowic Śląskich przyjechała grupa studentów Politechniki Wrocławskiej z Wydziału Architektury o kierunku Gospodarka Przestrzenna. Dr Maciej Zathej zorganizował dla nich seminarium wyjazdowe w ramach zajęć: „Wprowadzenie do polityki rozwoju regionalnego”.

Celem seminarium było zapoznanie studentów z realnymi działaniami ukierunkowanymi na realizację polityki rozwoju, podejmowanymi przez Gminę Ząbkowice Śląskie. Studenci zapoznali się z planami gmin, wyzwaniami i problemami, projektem strategii rozwoju gminy na lata 2014-2020 oraz potencjałem wynikającym z uwarunkowań społecznych, gospodarczych, kulturowych i fizjograficznych gminy. Po spotkaniu studenci zwiedzili Krzywą Wieżę oraz nową atrakcję - Śladami Frankensteina.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.