ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich kolejny raz w Finale Krajowym Turnieju Orlika !!!

04.10.2013
1 października odbył się we Wrocławiu finał dolnośląski IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W finale spotkało się 8 najlepszych drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Drużynie z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich przypadły spotkania z zespołami z Sobótki, Trzebnicy i Głogowa.

Wyniki grupowe:

Publiczne Gimnazjum nr 1 – Odra Głogów 0:1

Publiczne Gimnazjum nr 1 – Sobótka 3:1 (Krocz x2, Maciak)

Publiczne Gimnazjum nr 1 – Gimnazjum nr 1 Trzebnica 2:0 (Maciak, Krocz)

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich zajęło I miejsce w swojej grupie i w półfinale pokonało Orlika Twardogóra 1:0 po bramce Szymona Krocza. Drużyna z Twardogóry nie wykorzystała  w ostatniej minucie rzutu karnego.

W finale Publiczne Gimnazjum nr 1 po zaciętym meczu pokonało Odrę Głogów 1:0 po bramce Konrada Maciaka.