ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pierwsi Ząbkowiczanie już skorzystali. A Ty?

21.06.2012
Za nami pierwsze bezpłatne konsultacje doradcze dla przedsiębiorców – w dniu 20 czerwca 2012 r. punkt konsultacyjny otwarty był dla wszystkich chętnych. A tych – jak się okazało, nie brakowało! W związku z dużym zainteresowaniem - konsultacje będą się odbywać co miesiąc.

Wczoraj w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich, w godzniach 10.00-14.00 wszyscy mieszkańcy gminy mogli skorzystać z pomocy i doradztwa specjalisty. Punkt konsultacyjny prowadziła przedstawicielka Agencji Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. w Nowej Rudzie. Uczestnicy spotkania wysłuchali przygotowanej prezentacji, po czym mogli uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane z prowadzeniem biznesu.

Przypominamy, że po bezpłatne informacje i pomoc mogą się zwracać zarówno przedsiębiorcy już prowadzący działalność, jak i ci, którzy dopiero planują założenie własnej firmy. Pomoc informacyjna oferowana jest w szerokim zakresie – od tego jak, krok po kroku, założyć własną firmę, przez możliwości pozyskiwania funduszy, na sporządzaniu dokumentów skończywszy.

Punkt okazał się „strzałem w dziesiątkę”, dlatego spotkania będą odbywać się cyklicznie, co miesiąc. Zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.