ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Punkt Konsultacyjny AGROREG w Ząbkowicach Śląskich - bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców i osób zakładających działalność gospodarczą

20.01.2015
Informujemy, że w roku 2015 cyklicznie w każdy pierwszy wtorek miesiąca, w godz. 10.00–14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich będą odbywać się dyżury konsultanta-specjalisty Agencji Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. w przedmiocie doradztwa i pomocy z zakresu wsparcia finansowego ze środków unijnych dla osób chcących założyć działalność gospodarczą i przedsiębiorców. Warto skorzystać, ponieważ porady są udzielane bezpłatnie!

Dzięki usłudze doradczej w prowadzeniu działalności gospodarczej przedsiębiorca może otrzymać pomoc w 5 aspektach działalności firmy:

  • Spełnianie wymogów formalno-prawnych związanych z prowadzeniem firmy,
  • Marketing przedsiębiorstwa - min. strategia marketingowa, opracowanie biznes planu,
  • Organizacja przedsiębiorstwa - min. organizacja pracy przedsiębiorcy, zarządzanie czasem,
  • Finanse przedsiębiorstwa - konsultacje w zakresie optymalnych form finansowania,
  • Rejestracja działalności gospodarczej - wypełnienie wniosku o rejestrację w CEIDG

Dyżury odbywają się w ramach realizacji projektu „Świadczenie usług doradczych w Punktach Konsultacyjnych KSU”. Z punktu konsultacyjnego może skorzystać każdy – jeżeli chcesz założyć firmę lub dowiedzieć się jak pozyskać fundusze, zapraszamy już dziś na spotkanie – 03.02.2015r. o godz. 10.00, Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, sala konferencyjna (parter).

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.