ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

PZU Trasa Zdrowia w Ząbkowicach Śląskich? To możliwe!

29.04.2015
Gmina Ząbkowice Śląskie znalazła się w gronie 35 gmin, które zostały zakwalifikowane do konkursu PZU Trasy Zdrowia, w ramach których firma PZU wybuduje w 30 najlepszych lokalizacjach trasy do uprawiania sportów takich jak bieganie, nornic walking, narciarstwo biegowe czy spacery.

W skład takich tras będą wchodzić:

  • duża tablica startowa z regulaminem, mapą i numerami alarmowymi,
  • 9 instalacji treningowych wraz z tablicami informacyjnymi, zawierającymi propozycje ćwiczeń dla dzieci, dorosłych i seniorów,
  • duży kierunkowskaz wielofunkcyjny,
  • dwa mniejsze kierunkowskazy.

 

Co należy zrobić, aby to właśnie Ząbkowice Śląskie znalazły się w gronie finalistów? Należy pokazać, że to u nas jest największa potrzeba stworzenia takiej trasy, najwięcej mieszkańców takiej inwestycji oczekuje.

Na początek należy wybrać miejsce, gdzie taka trasa miałaby w naszej gminie powstać. Przedstawiamy Państwu dwie propozycje:

Propozycja nr 1:

Propozycja nr 2: 

W tym celu prosimy o przesyłanie na adres mailowy danuta.wyskwarska@zabkowiceslaskie.pl  informacji, za którą lokalizacją Państwo optują. Im więcej zgłoszeń, wypowiedzi, tym większa szansa na przejście naszej kandydatury do kolejnego etapu! Maile należy przesyłać do dnia 5 maja 2015r.

 

Zachęcamy do oddawania głosów na lokalizację, która w Państwa odczuciu będzie lepsza. Z góry dziękujemy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.