ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

q

07.11.2012
„Każda obecna tu Para Małżeńska, to wzór cnót obywatelskich – za to pragnę dziś serdecznie podziękować.” – mówił Burmistrz Marcin Orzeszek podczas uroczystego spotkania z parami małżeńskimi świętującymi 50- i 60-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Dnia 07 listopada 2012 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ząbkowicach Śląskich zebrało się 19 par z terenu naszej gminy, które zostały uhonorowane medalami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Uroczystość  odbyła się w Sali Ślubów, aktu dekoracji 19 par małżeńskich dokonał Burmistrz Marcin Orzeszek, życząc jubilatom w imieniu Samorządu Gminy Ząbkowice Śląskie, aby kolejne jubileusze umacniały – nie tylko ich, ale nas wszystkich – w przekonaniu, że warto żyć w wierze, prawdzie i miłości.

Wykaz Jubilatów - Par Małżeńskich:

Zofia i Mikołaj Bożko
Marta i Waldemar Brachowscy
Elżbieta i Jan Bolanowscy
Halina i Zdzisław Bulanda
Teresa i Tadeusz Dudek
Helena i Zbigniew Grek
Kazimiera i Waldemar Kaliszuk
Władysława i Tadeusz Machnik
Kazimiera i Władysław Maj
Maria i Piotr Mareccy
Albina i Bronisław Pietras
Janina i Leopold Pleśniarscy
Natalia i Józef Rudy
Józefa i Jan Skoreccy
Krystyna i Stanisław Szczepańscy
Wanda i Zygmunt Wawryk
Zofia i Antoni Wąż
Zofia i Bolesław Wypasek
Janina i Władysław Zegarowicz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.