ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Razem Przeciw Przemocy” – debata społeczna

06.06.2014
Komenda Powiatowa Policji w Ząbkowicach Śląskich zorganizowała debatę społeczną „Razem Przeciw Przemocy”. Celem debaty było jak najdokładniejsze scharakteryzowanie zagadnienia przemocy w rodzinie oraz ukazanie skali problemu w Powiecie Ząbkowickim.

W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich, Gminy Ząbkowice Śląskie, Powiatu Ząbkowickiego oraz jednostek podległych dyskutowali nad sposobami przeciwdziałania przemocy w rodzinie. W czasie trwania spotkania omówiona została procedura „Niebieskiej Karty”, poruszone zostały również tematy uprawnień i obowiązków instytucji działających w Zespołach Interdyscyplinarnych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.