ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rekordowa liczba odwiedzających Krzywą Wieżę!

17.07.2012
Podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży w miniony weekend nasz sztandarowy zabytek odwiedziła rekordowa ilość osób. Do wejścia na Krzywą Wieżę ustawiały się długie kolejki – także nocą.

Najwięcej chętnych by pokonać 139 stopni na szczyt odnotowano  w sobotę – w dzień 201 osób, natomiast nocne zwiedzanie przyciągnęło aż 348 osób! Razem przez 3 dni – piątek, sobotę i niedzielę panoramę ze szczytu korony Krzywej Wieży podziwiało ponad 1000 zwiedzających.

 Dla wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji wdrapać się na szczyt - przypominamy, że w sezonie turystycznym Krzywa Wieża jest czynna codziennie od godz. 9.00 do 18.00. Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.