ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Remont ulic Legnickiej, Żeromskiego, Kusocińskiego i Staszica wraz z budową miejsc parkingowych – ogłoszenie o przetargu na wykonanie dokumentacji

04.04.2014
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza przetarg na zadanie pn. „Wykonanie dokumentacji projektowej oraz dokumentacji kosztorysowej i przetargowej dla zadania pn.: Remont drogi wojewódzkiej nr 385 w obrębie miasta Ząbkowice Śląskie i Budowa miejsc parkingowych przy drodze wojewódzkiej nr 385.

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej oraz dokumentacji kosztorysowej i przetargowej dla zadania obejmującego remont odcinka drogi wojewódzkiej nr 385 od skrzyżowania z drogą krajową nr 8 do skrzyżowania z ulicą Cukrowniczą. ulice: Legnicka, część ulicy Wrocławskiej, ulica Żeromskiego, część ulicy Kusocińskiego, ulica Staszica i część ulicy Ziębickiej. Zakres robót budowlanych obejmuje remont jezdni i chodników z wymianą krawężników i wykonaniem nowej nawierzchni, oraz remontu systemu odwodnienia nawierzchni drogi.

Oferty należy składać do 10.04.2014 do godziny 10:00 - w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, w Biurze Obsługi Interesanta - parter.

Pełna treść ogłoszenia: http://archiwum.zabkowiceslaskie.pl/BIP/2008/Z/2012/p020414_dw.pdf 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.