ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Reporterzy Radia RMF FM przyjadą do Ząbkowic Śląskich!

08.11.2013
Zakończyło się głosowanie w plebiscycie na najciekawsze i atrakcyjne miasto dla słuchaczy radia RMF FM. Od kilku dni na stronie rmf24.pl trwał plebiscyt pod hasłem: „Fakty z Twojego Miasta. Zdecyduj, dokąd pojedziemy”. O pierwsze miejsce i odwiedziny reporterów RMF FM walczyło 6 miast: Ząbkowice Śląskie, Chełm, Ełk, Wałcz, Turek oraz Wejherowo. Zwyciężyło Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina – RMF FM złoży nam wizytę by przyjrzeć się …. wydarzeniom, atrakcjom turystycznym oraz legendzie ząbkowickiego Frankensteina. Jednym słowem - „dotknij tajemnicy”… już jutro w Ząbkowicach Śląskich i na antenie RMF FM!

Relacje z Ząbkowic Śląskich będziecie mogli usłyszeć w sobotę 9 listopada co godzinę od 9 do 15.

Czytaj więcej na stronie:

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zabkowice-slaskie-gospodarzem-faktow-z-twojego-miasta,nId,1055779?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=msie

Serdecznie dziękujemy wszystkim głosującym z Ząbkowic Śląskich, całej gminy i spoza oraz z innych miast!

Wyniki głosowania:

1.            Ząbkowice Śląskie – 34,87%

2.            Chełm – 33,92%

3.            Ełk – 24,52%

4.            Wałcz – 4,93%

5.            Turek – 1,25%

6.            Wejherowo – 0,51%

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.