ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rozstrzygnięcie konkursu „Mam haka na raka” w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Ząbkowicach Śląskich

18.04.2013
Młodzież z Liceum Ogólnokształcącego oraz z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Ząbkowicach Śląskich zaangażowała się w ogólnopolski program dla młodzieży pod hasłem „Mam haka na raka”, który został opracowany z myślą o budowaniu świadomego zdrowotnie społeczeństwa obywatelskiego. W ramach programu społeczność OSiW zorganizowała konkurs plastyczny, którego finał miał miejsce dnia 18 kwietnia 2013 r.

Nadrzędnym celem akcji jest kształtowanie postaw prozdrowotnych poprzez umiejętną edukację i oswajanie młodzieży z tematyką chorób nowotworowych. Wychowankowie Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Ząbkowicach Śląskich przy współpracy z III Liceum Ogólnokształcącym wzięli udział w konkursie plastycznym poświęcony tematyce raka. W rozdaniu nagród i ogłoszeniu wyników konkursu uczestniczył Burmistrz Marcin Orzeszek

 Wyniki konkursu:

1 miejsce - Machnik Malwina ZSP nr.2
1 miejsce - Iberle Aleksandra PG nr.2
1 miejsce - Długosz Wojciech OSiW OHP

wyróżnienia :
1. Raczek Tomasz
2. Kaźmierska Magdalena
3. Krzyworzeka Karina
4. Kamela Elżbieta
5. Źurak Krystian
6. Szymocha Klaudia
7. Hnap Zuzanna
8. Cichowska Daria

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.