ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego "Lubię Ci szeptać słowa o miłości"

25.03.2013
Z okazji Międzynarodowego Dnia Poezji w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy odbył się konkurs recytatorski pt: "Lubię Ci szeptać słowa o miłości”. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu.

Jury po wysłuchaniu wszystkich recytacji wyłoniła zwycięzców. W kategorii recytowanej I miejsce zajął Paweł Zaręba z III LO w Ząbkowicach Śl., II miejsce Wiktoria Wasyluk z GP nr 2 w Ząbkowicach Śl.
W kategorii śpiewanej I miejsce przypadło Przemysławowi Kielarskiemu i Aleksandrze Plotkuns z ZSP w Kamieńcu Ząb., II miejsce Dawidowi Cekierze  i  Magdalenie Gędźbie z GP w  Kamieńcu Ząb., III miejsce Anicie Zapale z GP w Przyłęku i Maciejowi Skibińskiemu z GP nr 2 w Ząbkowicach  Śl.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

tekst i fot. Elżbieta Mostowy

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.