ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ruszył nabór do przedszkoli publicznych

05.03.2015
Przedstawiamy Państwu ofertę przedszkoli publicznych w gminie Ząbkowice Śląskie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Przedszkola w naszej gminie to profesjonalna i troskliwa opieka kadry pedagogicznej nad Państwa dziećmi, bezpieczne i przyjazne sale, bieżąco unowocześniane wyposażenie, najtańsze wyżywienie w regionie, wynoszące zaledwie 5 zł dziennie za trzy posiłki, przygotowywane na miejscu, w przedszkolu.

W swojej ofercie mamy 4 przedszkola w mieście Ząbkowice Śląskie, oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 w Ząbkowicach Śląskich oraz oddziały przedszkolne na wsiach: przy szkołach podstawowych w Braszowicach, Zwróconej i Stolcu oraz w Bobolicach, Tarnowie i Szklarach.

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj: LINK

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.