ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ruszyły prace na krzyżówce w Braszowicach

16.07.2014
W związku z przebudową skrzyżowania drogi powiatowej z krajową „ósemką” w miejscowości Braszowice, z dniem dzisiejszym nastąpi zmiana organizacji ruchu.

Dzisiaj ma miejsce przekazanie placu budowy, po którym droga z górnych do dolnych Braszowic zostanie zamknięta dla ruchu.  W czwartek, 17 lipca 2014r. zostanie już rozebrana nawierzchnia.  Prace zaplanowane są do 15 października br. – cały ten okres przejazd drogą powiatową z jednej części miejscowości do drugiej będzie zamknięty.

Mieszkańcy będą mogli dostać się do drugiej części Braszowic drogami gruntowymi. W dzień ruch na krajowej „ósemce” w kierunku Kłodzka i Ząbkowic Śląskich będzie odbywał się wahadłowo.

Przebudowa niebezpiecznego skrzyżowania w Braszowicach to długo oczekiwana przez mieszkańców tej miejscowości oraz kierowców korzystających z drogi krajowej inwestycja.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.