ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak w Ząbkowicach Śląskich

26.05.2014
W auli Ząbkowickiego Liceum Ogólnokształcącego uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3 spotkali się dzisiaj z Markiem Michalakiem, Rzecznikiem Praw Dziecka Rzeczpospolitej Polski.

Na spotkaniu do którego doszło z inicjatywy posłanki na Sejm RP Moniki Wielichowskiej minister Michalak opowiadał dzieciom o swojej pracy, prawach i obowiązkach jakie przysługują w Polsce dzieciom, oraz sprawdził ich wiedze na temat Praw Dziecka.

W spotkaniu oprócz Marka Michalaka i Moniki Wielichowskiej udział wzięła również wiceburmistrz Ząbkowic Śląskich Ewa Figzał oraz gospodarz spotkania, dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 1 Andrzej Raba.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.