ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich pozostaje

21.02.2012
Po wielu tygodniach rozmów i spotkań, przedstawiania argumentów, zaangażowania Samorządu Gminy Ząbkowice Śląskie, Powiatu Ząbkowickiego, Ministerstwo Sprawiedliwości zweryfikowało swoje stanowisko i uwzględniło nasze argumenty dotyczące pozostawienia w niezmienionej strukturze organizacyjnej Sądu Rejonowego w Ząbkowicach Śląskich.

W związku z powyższym, dziękujemy Ministrowi Sprawiedliwości Panu Jarosławowi Gowinowi, parlamentarzystom, a w szczególności Panu senatorowi Stanisławowi Jurcewiczowi oraz Panu posłowi Grzegorzowi Schetynie za merytoryczne wsparcie i zaangażowanie, a także wszystkim, którzy wspierali starania ząbkowickiego samorządu zmierzające do pozostawienia Sądu Rejonowego w Ząbkowicach Śląskich.

                                                            Roman Fester                                Marcin Orzeszek
                                                        Starosta Ząbkowicki                    Burmistrz Ząbkowic Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.