ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

SENIORIADA 2014 w Ząbkowicach Śląskich

05.06.2014
W ramach tegorocznej Seniorady w Ząbkowicach Śląskich gościły Uniwersytety Trzeciego Wieku z Żarowa, Dusznik Zdroju, Bielawy, Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Nowej Rudy, Świdnicy , Świebodzic oraz jako gospodarze Ząbkowice Śląskie.

Seniorada rozpoczęła się od zawodów Nordic-Walking na dystansie 2,5 oraz 5 kilometrów. Seniorzy także rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych tj.: przeciąganie liny, duety, slalom futbolowy, mini golf, zbijak, sztafeta z jajkiem oraz bulle.

Pierwsze miejsce zajął Uniwersytet Trzeciego Wieku z Żarowa, drugie z Ząbkowic Śląskich, zaś na najniższym stopniu podium uplasował się Uniwersytet Trzeciego Wieku z Bielawy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.