ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Sesja Przewodniczących Organów Wykonawczych Jednostek Pomocniczych z terenu Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie

16.12.2013
Sesja wyjazdowa Przewodniczących Organów Wykonawczych Jednostek Pomocniczych z terenu Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie odbyła się w dniu 16.12.2013 r. w świetlicy wiejskiej w Strąkowej. Porządek obrad przedstawiał się następująco:

1. Budżet Gminy Ząbkowice Śląskie na rok 2014 – który został przedstawiony przez burmistrza Marcina Orzeszka.

2. Działania informacyjne o Wspólnej Polityce Rolnej na lata 2014- 2020 dotyczące produkcji żywności, ochrony środowiska i rozwoju obszarów wiejskich – które zostały przedstawione przez Kierownika PZD DODR Pana Mariana Koniecznego.

Po wyczerpaniu porządku obrad gospodarz wsi Strąkowa – Sołtys Jadwiga Zięba zaprosiła wszystkich uczestników sesji na obejrzenie efektów inwestycji, które miały miejsce w roku bieżącym w miejscowości Strąkowa:

  • Przebudowa dróg wewnątrz miejscowości
  • Budowa siłowni zewnętrznej

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.