ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Siłownia zewnętrzna we wsi Strąkowa

16.12.2013
Dobiegła końca realizacja zadania pn. „Budowa siłowni zewnętrznej we wsi Strąkowa”.

Projekt otrzymał dofinansowanie Lokalnej Grupy Działania Qwsi w ramach działania 413 "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" objętego PROW na lata 2007-2013, uchwałą Rady Stowarzyszenia z dnia 25.09.2013 – nr D/II/60/2013.

W ramach realizacji tego projektu wykonano nawierzchnię z kostki brukowej oraz zamontowano urządzenia tj. zestaw podwójny Wioślarz/Piechur, zestaw podwójny Narty biegówki/Orbitek, zestaw podwójny Twister/Stepper, zestaw podwójny Wyciskanie/Wyciąg górny oraz stojak na rowery, ławkę i kosz na śmieci.

Efekty przeprowadzonej inwestycji mogli w dniu dzisiejszym sprawdzić uczestnicy wyjazdowej Sesji Przewodniczących Organów Wykonawczych Jednostek Pomocniczych z terenu Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie, która odbyła się we wsi Strąkowa.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.