ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Skatepark otwarty!

10.11.2014
Nowoczesny, bezpieczny i tak długo wyczekiwany obiekt już otwarty! Uroczyste otwarcie, które odbyło się w niedzielę swoją obecnością zaszczycił Minister Spraw Zagranicznych RP Grzegorz Schetyna. Uroczystego otwarcia, oprócz Ministra Grzegorza Schetyny, Posłanki Moniki Wielichowskiej i Burmistrza Marcina Orzeszka dokonali również przedstawiciele ząbkowickich skaterów: Jacek Ostaszewski, mistrz Polski w Skateboardingu, Tomasz Stechliczek i Wiktoria Jasiorska.

Podczas krótkiego przemówienia, Burmistrz Marcin Orzeszek podkreślił zasługę młodych ząbkowickich skaterów, którzy nie tylko zainicjowali budowę tego obiektu, ale również aktywnie uczestniczyli w jego projektowaniu.

Po otwarciu odbyły się pierwsze zawody, na które zjechali deskorolkarze nie tylko z Ząbkowic Śląskich, ale również z Wrocławia, Zielonej Góry, Nowej Rudy, Bielska-Białej, Wałbrzycha, Dzierżoniowa, Bielawy, Jeleniej Góry, Targówka czy Sosnowca.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.