ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji lekarzy specjalistów – ULICZKA ZDROWIA 2013

12.07.2013
Podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży odbędzie się II edycja „Uliczki Zdrowia” – na ząbkowickim rynku stanie kilkanaście stoisk z usługami medycznymi. Z bezpłatnych świadczeń prowadzonych przez lekarzy specjalistów będą mogli skorzystać wszyscy – dzieci i dorośli – w godz. od 10.00 do 14.00. Zapraszamy!

Wśród szerokiej oferty badań i konsultacji znajdą się m. in. porady dietetyczne, pomiar ciśnienia, poziom cukru i tkanki tłuszczowej. Ponadto ofertę urozmaicą pokazy ratownictwa medycznego, nauka pierwszej pomocy medycznej, rejestracja dawców szpiku kostnego, metody wspomagania leczenia i rehabilitacji. Dzieci będą mogły skorzystać z bezpłatnego przeglądu zębów.

Oddajmy swoje zdrowie w dobre ręce – porady i diagnozy naszych lekarzy, dentystów, optyków, ginekologów, rehabilitantów, ratowników medycznych i osób działających w stowarzyszeniach prozdrowotnych mogą okazać się niezwykle cenne i ważne dla naszego dobrego samopoczucia, pełni sił fizycznych i profilaktyki zdrowotnej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.