ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ślubowanie klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 2

25.10.2012
W poczet uczniów szkoły zostały dziś przyjęte pierwszaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkowicach Śląskich. Uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej – aktu pasowania na ucznia dokonał Burmistrz Marcin Orzeszek wraz z Dyrektorem Szkoły Jarosławem Machnikiem.

Podczas uroczystości pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny. Po występach i oklaskach nadszedł czas na złożenie przysięgi i ceremonię pasowania. Dzień oficjalnego wstąpienia do grona uczniów nie mógł obyć się bez upominków: Burmistrz wręczył dzieciom odblaski w ramach poprawy ich bezpieczeństwa i widoczności w ruchu komunikacyjnym. Prezenty dla swoich pociech przygotowali także rodzice. Całość spotkania zakończyła się miłym akcentem - wspólną, pamiątkową fotografią.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.