ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ślubowanie klas pierwszych w Szkole Podstawowej w Braszowicach

26.10.2012
W dniu dzisiejszym uroczyste pasowanie klas pierwszych obchodziły pierwszaki ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnym w Braszowicach. Do sali gimnastycznej przybyli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz przedstawiciele lokalnych władz samorządowych.

To wyjątkowe dla pierwszoklasistów wydarzenie rozpoczęło się od zaprezentowania niezwykłego programu artystycznego przygotowanego przez pierwszaków pod okiem swojej pani. W dalszej części nastąpił najważniejszy moment tego dnia, czyli akt pasowania na ucznia.

Na zakończenie tradycyjnie przyszedł czas na upominki przygotowane m.in. przez koleżanki i kolegów ze starszych klas, Panią Sołtys Annę Gnutek, Radnego Rady Miejskiej Pana Jacka Górowskiego oraz rodziców. W imieniu burmistrza Marcina Orzeszka odblaski mające poprawić widoczność na drodze przekazał pierwszakom Pan Marek Błażejewski Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego.

Po zakończeniu części oficjalnej na bohaterów dzisiejszego dnia czekał w ich klasie przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.