ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ślubowanie Przedszkolaków w Przedszkolu nr 2 w Ząbkowicach Śląskich

15.11.2012
Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 w Ząbkowicach Śląskich obchodziły dziś uroczystość pasowania na przedszkolaka. Tradycyjnie, na główne punkty obchodów tego święta złożył się akt pasowania i program artystyczny wykonany przez najmłodszych. Na koniec na wszystkich czekała słodka niespodzianka przygotowana przez rodziców dzieci ślubujących.

Ceremonii pasowania dokonała Pani Dyrektor Aneta Jarema. Występujące przedszkolaki w roli babci, jarzębiny, łabędzi, wiewiórek, misiów i wilka oczarowały publiczność. Po przedstawieniu Pani Dyrektor wraz z opiekunkami rozdała małym aktorom upominki; radość sprawiły także odblaskowe misie podarowane przez Burmistrza Marcina Orzeszka. Nagrody otrzymali także rodzice - każde dziecko wręczyło swojej mamie lub tacie ręcznie robioną przez siebie laurkę. Uroczystość zakończyła się wspólną degustacją torta – przysmaku powstałego z inicjatywy rodziców.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.