ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ślubowanie przedszkolaków w Tarnowie

09.11.2012
Dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Tarnowie przy Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich w dniu 08 listopada 2012 roku wstąpiły do grona przedszkolaków – aktu uroczystego pasowania dokonał Burmistrz Marcin Orzeszek. Ku uświetnieniu uroczystości dzieci pod czujnym okiem swoich opiekunów zorganizowały przedstawienie pod tytułem: „Ola idzie do przedszkola”.

Występ najmłodszych wywołał wielkie brawa i zadowolenie na twarzach rodziców i wychowawców – emocje i uśmiechy budziły nie tylko stroje i rekwizyty, ale swobodna i poruszająca sztuka aktorskiej gry.

Burmistrz Marcin Orzeszek dokonując aktu pasowania, wręczył dzieciom odblaski. Dyrektor  placówki Pan Andrzej Popławski wraz z rodzicami obdarowali najmłodszych słodkościami.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.