ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkania autorskie ze smokiem w tle

19.12.2013
Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1, Publicznego Przedszkola nr 2, Publicznego Przedszkola nr 4, Publicznego Przedszkola nr 5, Niepublicznego Przedszkola „Kubuś Puchatek” oraz Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Braszowicach uczestniczyły w 5-ciu spotkaniach autorskich z Agnieszką Korol - autorką książki pt. „Przygody Smoka Smakosława w Ząbkowicach Śląskich”.

Spotkania autorskie zostały zrealizowane w ramach projektu „W Ząbkowicach smoki mieszkają i o historii opowiadają” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW) w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 (Działanie 4.1./.413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju PROW 2007-2013 dla małych projektów).

Za nami pierwsza część cyklu spotkań z Panią Agnieszką Korol. Po wizytach w bibliotece i rozmowach z pisarką każde dziecko otrzymało książkę o przygodach Smoka Smakosława z autografem autorki.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.