ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek

12.06.2013
7 czerwca 2013 r. w ramach akcji „Z książką na walizkach”, która w tym roku odbyła się pod hasłem „Podróże z Tuwimem”, ząbkowicka biblioteka gościła pisarkę dla dzieci, Agnieszkę Frączek. Spotkaniu z autorką towarzyszyła wystawa ilustracji do utworów Juliana Tuwima.

 Autorami prac były dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Ząbkowicach Sląskich, które podczas spotkania odebrały dyplomy i nagrodę. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 3 wyrecytowali wiersze autora. Program ten był wstępem do spotkania autorskiego. Autorka opowiadała dzieciom o młodości Julka, jego pasjach i chłopięcych wybrykach, opisanych w jej najnowszej książce „Rany, Julek!”. Dzieci zadawały mnóstwo pytań, ustawiały się w kolejce po dedykacje i autografy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.