ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie burmistrza z lokalnymi artystami

07.08.2013
W miłej atmosferze odbyło się w dniu wczorajszym spotkanie ząbkowickich artystów z burmistrzem Marcinem Orzeszkiem. Miało ono na celu omówienie spraw organizacyjnych i najważniejszych kwestii związanych z promowaniem lokalnej twórczości.

Głównym tematem spotkania była propozycja burmistrza Marcina Orzeszka o wzajemnej współpracy lokalnych artystów, którzy poprzez swoją twórczość mogliby się stać nieodzownym elementem kultury Ząbkowic Śląskich. W trakcie odbywającego się spotkania twórcy podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat naszego miasta. Podczas  rozmów z artystami burmistrz zaproponował im możliwość sprzedaży swoich prac oraz zrzeszenie się, co może również spowodować zwiększenie ich potencjału jako całej grupy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.