ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie konsultacyjne w sprawie koncepcji krytej pływalni w Liceum Ogólnokształcacym

08.04.2014
Burmistrz Marcin Orzeszek rozpoczął konsultacje społeczne w sprawie budowy krytej pływalni. Pierwsze spotkanie odbyło się w auli szkolnej ząbkowickiego Liceum Ogólnokształcącego.

W dzisiejszym spotkaniu wzięli udział uczniowie oraz nauczyciele wychowania fizycznego z Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Zawodowych, Publicznego Gimnazjum nr 1 oraz Publicznego Gimnazjum nr 2. Omówione zostały wszystkie 3 koncepcje budowy krytej pływalni, po czym została przeprowadzona dyskusja. Uczestnicy spotkania wypełnili również ankiety na temat planowanego kompleksu krytej pływalni i kręgielni.

Zapraszamy równocześnie wszystkich mieszkańców na kolejne spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w piątek, 11 kwietnia o godzinie 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.