ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie wigilijne w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Ząbkowicach Śląskich

20.12.2013
Uroczyste spotkanie wigilijne pracowników i wychowanków Ośrodka Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Ząbkowicach Śląskich odbyło się 19 grudnia 2013. Oprócz wigilii kadra i młodzież OSiW OHP oraz zaproszeni goście mieli jeszcze jeden ważny powód do świętowania - jubileusz 20-lecia istnienia ośrodka.

Wśród przybyłych gości obecny był Burmistrz Marcin Orzeszek, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Dominik oraz Starosta Ząbkowicki Roman Fester. Ceremonię prowadziła młodzież z OSiW OHP, która przedstawiła prezentacje związaną z 20-letnią działalnością ośrodka.

  „Serdecznie dziękuję za aktywność i podejmowanie dobrych inicjatyw na rzecz młodzieży. Państwa zaangażowanie i wkład pracy włożone w działalność i rozwój OSiW OHP zasługują na szczere słowa uznania. Wykonując swoją pracę dajecie Państwo młodemu pokoleniu najcenniejszy i najtrwalszy dar –  wychowanie i wykształcenie” – gratulacje na ręce kierownik Krystyny Zerbok złożył burmistrz Marcin Orzeszek.

Miłym akcentem było wspólne przełamanie się opłatkiem i złożenie świątecznych życzeń. Kolacja przebiegała w prawdziwie rodzinnej atmosferze, na serdecznych rozmowach i wspólnie śpiewanych kolędach.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.