ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Spotkanie z kolędą" w Bobolicach

03.02.2014
Po raz szósty w świetlicy wiejskiej w Bobolicach odbyło się „Spotkanie z kolędą” zorganizowane przez Sołtysa, Radę Sołecką i Koło Gospodyń Wiejskich. 26 stycznia 2014r. w świetlicy rozbrzmiały kolędy przy akompaniamencie akordeonu i skrzypiec.

Uroczystość poprowadzili Maria Kurzyp i Tadeusz Baranowski. Przybyli goście śpiewali kolędy w formie koncertu życzeń, uczyli się nowych utworów oraz przypominali te wcześniej poznane. Dźwięk akordeonu i skrzypiec, na których przygrywał Pan Tadeusz Baranowski przyczyniły się do stworzenia wyjątkowej świątecznej atmosfery.

Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursie plastycznym, który polegał na przedstawieniu szopki betlejemskiej. Dorośli odgadywali zagadki dotyczące rzeźb znajdujących się w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej (św. Franciszka i św. Augustyna). Tradycyjnie spotkanie zakończyło się rodzinnym zdjęciem.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.