ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie z ministrem Zbigniewem Rynasiewiczem

28.05.2014
Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju spotkał się w Kłodzku z Samorządowcami Powiatów Kłodzkiego, Ząbkowickiego i Dzierżoniowskiego.

Na spotkaniu poruszono tematy drogi S8 jako szansy rozwoju społeczno – gospodarczego subregionu kłodzko-ząbkowickiego, budowy nowych dróg oraz działań na już istniejącej krajowej sieci drogowej.

W spotkaniu, które odbyło się z inicjatywy posłanki na sejm RP Moniki Wielichowskiej uczestniczył również Dyrektor Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu Robert Radoń oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski. Gminę Ząbkowice  Śląskie reprezentował wiceburmistrz Piotr Miernik, który podziękował ministrowi za decyzję o przebudowaniu krzyżówki w Braszowicach.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.