ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie z Prezydentem Bronisławem Komorowskim z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

04.06.2013
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego we wtorek 28 maja w Warszawie odbyła się uroczystość, podczas której Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się z samorządowcami oraz przedstawicielami środowisk działających na rzecz samorządu. W obchodach uczestniczyli Burmistrz Marcin Orzeszek, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Dominik, Starosta Ząbkowicki Roman Fester oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Grażyna Orczyk.

Podczas spotkania prezydent gratulował odznaczonym samorządowcom i dziękował za zaangażowanie w podejmowanie inicjatyw obywatelskich. W rozmowie z Burmistrzem Marcinem Orzeszkiem wspomniał ciepło swoją październikową wizytę w Ząbkowicach Śląskich: „Wizyta w Ząbkowicach Śląskich pozostaje w mojej żywej pamięci. Proszę Panie Burmistrzu, jeszcze raz  serdecznie podziękować mieszkańcom za życzliwe przyjęcie i otwartość.”


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.