ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie z przedsiębiorcami

27.11.2013
Jakie są możliwości pozyskania środków finansowych w latach 2014-2020, czy warto skorzystać z usług doradczych w ramach projektu efektywnego wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw, jak współpracować z komornikiem to m.in. tematy, które poruszane były na kolejnym cyklicznym spotkaniu przedsiębiorców gminy z burmistrzem Marcinem Orzeszkiem w dniu 26 listopada w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich.

Podczas spotkania przedsiębiorcy wysłuchali prezentacji Kierownika Wydziału Funduszy Zewnętrznych Dariusza Małozięcia  o nowych możliwościach jakie niesie dla przedsiębiorców nowy okres programowania 2014-2020. Projekt dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw: „Dolnośląscy liderzy – efektywne wsparcie doradcze dla małych i średnich przedsiębiorstw” omówiła Ewa Eliasiewicz-Skoberla  z Dolnośląskiej Izby Gospodarczej we Wrocławiu. Mecenas Paweł Sobieralski przedstawił formy współpracy z komornikiem, firmami windykacyjnymi oraz w jaki sposób skutecznie wyegzekwować swoje należności od dłużnika. Na zakończenie zaprezentowano ofertę PKO Leasing, ponadto Tomasz Kowalski Manager Dolnośląskiego Funduszu Gospodarczego we Wrocławiu omówił zasady poręczeń kredytowych w ramach inicjatywy JEREMIE, Anna Marczyk Doradca Zespołu Przedsiębiorstw przedstawiła oferty pakietowe dla firm oraz. Każdy przedsiębiorca miał możliwość zadawania pytań osobom prowadzącym oraz obecnej na spotkaniu Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Irenie Balikowskiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do promowania swojej działalności na stronie internetowej Urzędu Miejskiego, do skorzystania z bezpłatnych usług informacyjnych w punkcie konsultacyjnym KSU (najbliższe bezpłatne porady odbędą się 4 grudnia br.) oraz na kolejne spotkania.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.