ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie Ząbkowickiej Rady Seniorów

11.06.2014
Rada Seniorów rozpoczęła się od krótkiego wystąpienia pani Grażyny Kwiecińskiej, która w kilku krótkich słowach podziękowała burmistrzowi Marcinowi Orzeszkowi oraz innym pracownikom Urzędu Miejskiego za pomoc w organizacji Senioriady.

Głównym tematem był projekt „Ząbkowicka Karta Seniora” przeznaczony dla seniorów, którzy mogliby skorzystać z promocji przygotowanych przez Urząd Miejski. Oferta zawarta w projekcie mogłaby dotyczyć rabatu na usługi, produkty oraz gratisowych wejść lub usług specjalnie dostosowanych dla seniorów, które mogą być realizowane na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie w punktach wyznaczonych przez Urząd Miejski oraz potencjalnych partnerów. Rada Seniorów przedłożyła również wniosek o reaktywację transportu miejskiego, ułatwiającego osobom starszym pokonywanie dużych odległości z osiedli na obrzeżach miasta do centrum. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.