ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Stolec - droga dojazdowa do gruntów rolnych”- zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

19.08.2014
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.: "Stolec droga dojazdowa do gruntów rolnych" za najkorzystniejszą uznana została oferta nr 4 złożona przez:

Przedsiębiorstwo Robót  Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.
ul. Oławska 26a , 49-300 Brzeg

Uzasadnienie wyboru:

Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest kryterium "cena". Z uwagi na powyższe oferta złożona przez Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. ul.Oławska 26a; 49-300 Brzeg uznana została za najkorzystniejszą (tj.złożona przez wykonawcę niepodlegającego wykluczeniu oraz nie odrzucona przez zamawiającego), oraz uzyskała największą liczbę punktów w kryterium ceny, spośród wszystkich ważnych ofert.

Pełna treść zawiadomienia: LINK 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.