ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Strategia Rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2014-2020” przyjęta

27.06.2014
Podczas LVII Sesji Rady Miejskiej ząbkowiccy radni podjęli uchwałę o przyjęciu „Strategii Rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2014-2020”.

Strategia Rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2014-2020 została opracowana w odpowiedzi na rozpoczynający się nowy okres programowania funduszy unijnych i stanowi odpowiedź na zapisy Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020. Opracowanie tego dokumentu ma na celu jak najlepsze przygotowanie Gminy do pozyskiwania środków zewnętrznych.


„Strategia Rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2014-2020 będzie dokumentem, który wdrażany w praktyce przyniesie jeszcze lepszy i dynamiczniejszy rozwój Gminy Ząbkowice Śląskie i jej mieszkańców. Dokument ten przedstawia kierunki tego rozwoju i kładzie jeszcze większy nacisk na poprawę infrastruktury technicznej, takiej jak drogi czy chodniki, tworzenie nowych perspektyw i szans dla przedsiębiorców oraz poprawę jakości życia, między innymi poprzez podniesienie poziomu edukacji od przedszkoli, przez szkoły podstawowe aż po gimnazja.” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.