ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Straż Miejska z wizytą w Publicznym Przedszkolu nr 5

19.11.2012
Strażnicy miejscy odwiedzili w piątek 16 listopada Publiczne Przedszkole nr 5 w Ząbkowicach Śląskich. Celem wizyty było zapoznanie dzieci z zasadami zachowania bezpieczeństwa w ruchu pieszych na drodze. Dzieci wykazały duże zainteresowanie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Na koniec otrzymały drobne upominki odblaskowe, mające poprawić ich widoczność na drodze.

Podczas spotkania z ząbkowickimi strażnikami maluchy i starszaki mogły zadawać pytania i dowiedzieć się, jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych. Prowadzący opowiedzieli o tym, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię i udzielali dzieciom wskazówek - co mogą zrobić, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Zainteresowanie wzbudziła prezentacja znaków drogowych, jednak największą atrakcją okazała się niespodzianka na koniec: każdy mały uczestnik otrzymał odblaskową zawieszkę, która będzie stanowić ochronę poprzez zwiększenie widoczności na drodze.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.