ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Stypendium naukowe Fundacji Edukacji Międzynarodowej dla ząbkowiczanki Aleksandry Moskal

18.11.2013
W ramach XIII edycji konkursu stypendialnego "zDolny Śląsk" organizowanego przez Fundację Edukacji Międzynarodowej i Samorząd Województwa Dolnośląskiego Kapituła Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień przyznała stypendia na rok 2013/2014 dla najzdolniejszych uczniów. Wśród laureatów konkursu stypendialnego znalazła się uczennica Publicznego Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich Aleksandra Moskal.

W Konkursie "zDolny Śląsk" najwyżej oceniani są "kandydaci z osobowością", uczniowie wytrwale pracujący nad rozwojem własnych talentów, ale i dostrzegający potrzeby innych, zaangażowani w działalność na rzecz lokalnych społeczności. Program stypendialny ma na celu znoszenie barier w dostępie do oświaty oraz wspieraniu uzdolnionej młodzieży na terenie Dolnego Śląska. W kategorii wiekowej gimnazjum przyznano 25 stypendiów – w tym naszej ząbkowiczance Aleksandrze Moskal.

Uroczysta Gala Stypendialna odbędzie się 20 listopada br. w Filharmonii Wrocławskiej.

Serdecznie gratulujemy Oli tak wysokiego wyróżnienia!

Źródło: http://www.fem.org.pl/new/en/prorgamstypendialnyzdolnyslask.html

fot.: GP nr 2 w Ząbkowicach Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.