ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Plebiscyt Gospodarczy „Sudeckie Kryształy 2013” – Dni i Noce Krzywej Wieży nagrodzone!

13.11.2013
Zakończyła się druga edycja plebiscytu "Sudeckie Kryształy 2013" organizowanego przez Telewizję Sudecką. Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się 8 listopada 2013 w Zamku na Skale w Trzebieszowicach. 19 członków kapituły plebiscytu wybrało najlepszych spośród ponad 70 zgłoszeń w 5 kategoriach. Nasze Dni i Nocy Krzywej Wieży zostały nominowane w kategorii „najlepsza impreza promująca region”.

Ząbkowickie Dni i Nocy Krzywej Wieży znalazły się na podium ex aequo z imprezą Moto Show Bielawa. Wśród nagrodzonych z okolicznych, zaprzyjaźnionych gmin znalazły się także spływy pontonowe Przełomem Bardzkim – w kategorii „najlepszy produkt turystyczny” oraz Średniowieczny Park Techniki Złoty Stok w kategorii „najlepsza inwestycja”.

Jest to największa tego typu impreza w regionie Sudetów, która za główny cel stawia sobie promocję przedsiębiorczości. Nominacja naszych Dni i Nocy Krzywej Wieży w plebiscycie to duże wyróżnienie - spośród wielu działających w naszym regionie firm, instytucji, stowarzyszeń i organizacji kapituła „Sudeckich Kryształów” wybiera te, które odniosły sukces i które dla innych mogą być przykładem sprawności działania, wzorem solidności i rzetelności.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.