ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Superpuchar Dolnego Śląska Futsalu

12.03.2013
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich zaprasza najlepsze drużyny rozgrywek futsalowych w miastach Dolnego Śląska na II Superpuchar Dolnego Śląska Futsalu, który odbędzie się w Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich dnia 16 marca 2013 r. (sobota). Wszystkich mieszkańców miasta i gminy oraz przyjezdnych gości zapraszamy do kibicowania drużynie Nauczycieli - tegorocznym zwycięzcom ząbkowickiej Regionalnej Ligi Halowej Piłki Nożnej.

W Superpucharze uczestniczą najlepsze drużyny lig futsalowych na Dolnym Śląsku. W roku 2012 udział brało 6 drużyn, a zwyciężyła ekipa gospodarzy. Czy w tym roku Superpuchar również zostanie w mieście Krzywej Wieży i Frankensteina przekonamy się w najbliższą sobotę. Zapraszamy do udziału.

WAŻNE: Udział w Superpucharze jest bezpłatny, a organizator zapewnia posiłek regeneracyjny oraz nagrody. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o potwierdzenie udziału w turnieju do czwartku 14 marca 2013 r. telefonicznie lub e-mailowo.
Henryk Saryczew tel. 603 117 423 e-mail: henryksaryczew@o2.pl Daniel Ciepierski tel. 603 129 423 e-mail: dlamian@wp.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.