ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Świąteczne spotkanie z Ząbkowickim Uniwersytetem Trzeciego Wieku

17.12.2012
Seniorzy z Ząbkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku spotkali się w piątek 14 grudnia b. r. w Ratuszu by wraz z chórem "Echo" kolędować i wspólnie przełamać się opłatkiem.

Prezes stowarzyszenia ZUTW Pani Grażyna Kwiecińska przywitała wszystkich przybyłych słuchaczy i gości. Podczas uroczystości przemówił Dziekan Dekanatu Ząbkowice Śląskie Południe Ksiądz Bogdan Wolniewicz, składając obecnym życzenia. Ciepłe słowa przekazał członkom ZUTW także Burmistrz Marcin Orzeszek. Ząbkowicki chór Echo wprowadził świąteczną atmosferę wykonując repertuar kolęd i pastorałek. Spotkanie zakończyło się składaniem życzeń i wspólnym łamaniem opłatka w miłej i serdecznej atmosferze.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.