ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Świąteczne Ząbkowice Śląskie zapraszają!

05.12.2014
Zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia Ząbkowickiego rynku oraz Parku im. Sybiraków gdzie już czuć klimat zbliżających się świąt. Wszyscy goście tak jak mieszkańcy mogą sfotografować się ze świątecznymi dekoracjami – pięknie oświetloną choinką w centrum rynku i parku im. Sybiraków, aniołami, wielką bombką, bałwanem czy reniferami św. Mikołaja! Kolejną atrakcją jest ustawiony już w rynku wielki prezent, pod którym również będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia jako wspaniałej pamiątki ze świąt spędzonych w Ząbkowicach Śląskich!

Już jutro zapraszamy wszystkie dzieci na rynek o godz. 11:30 na spotkanie z Mikołajem, a 13 grudnia zapraszamy wszystkich mieszkańców, turystów i gości na Jarmark Bożonarodzeniowy!

W te święta widzimy się w Ząbkowicach Śląskich!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.