ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Światowy Dzień Książki na ząbkowickim rynku

23.04.2013
Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich przed siedzibą biblioteki - ratuszem - zorganizowano kiermasz książek, gdzie za symboliczną złotówkę można było poszerzyć swój domowy księgozbiór.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich to ustanowione w 1995 roku przez UNESCO święto mające na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim. Święto przypada na dzień 23 kwietnia.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy zorganizowała akcję wyprzedaży książek za symboliczną złotówkę. Dodatkowo każdy chętny, który wziął udział w wyprzedaży otrzymał prezent w postaci tomiku poezji naszych lokalnych twórców. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup nowości wydawniczych.

Fot. i tekst: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.