ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Święto Niepodległości w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Stolcu

08.11.2012
Nauczyciele i uczniowie z Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Stolcu zorganizowali w dniu 07 listopada 2012 r. uroczystą akademię z okazji 94 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Budzący emocje program artystyczny wywołał wśród publiczności owacje na stojąco.

Młodzi aktorzy zaprezentowali przedstawienie,  które przypomniało wszystkim o ważnych wydarzeniach historycznych w dziejach naszego narodu. Nie zabrakło wierszy i pieśni patriotycznych. Scenografia, gra świateł i cieni oraz wykorzystane rekwizyty pozwoliły widzom zrozumieć sytuację naszego narodu, który przeszedł długą i dramatyczną drogę ku wolności. Całości dopełniała ujmująca gra muzyków.

 Podziękowania za poruszający występ, lekcję historii i patriotyzmu wygłosili Burmistrz Marcin Orzeszek, Ksiądz Proboszcz Daniel Słowik oraz dyrektor placówki Pani Aneta Łęska. Liczna publiczność nagrodziła uczniów wielkimi owacjami i brawami.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.