ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Święto Strażaków w Olbrachcicach Wielkich

07.05.2012
W dniu 06.05.2012 w kościele pw. Św Floriana i Św. Józefa w Olbrachcicach Wielkich odbyła się uroczysta msza święta z okazji dnia św. Floriana patrona strażaków oraz pierwszej rocznicy zaprzysiężenia miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

We mszy celebrowanej przez ks. kan. Wiesława Raka, ks. kan. Krzysztofa Ziobrowskiego i proboszcza parafii ks. Stanisława Jendykiewicza udział wzięli Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, Starosta Ząbkowicki Roman Fester, przedstawiciele zarządu gminnego OSP, jednostka OSP z Tarnowa oraz mieszkańcy wsi.

Po mszy św. wszyscy goście wraz z mieszkańcami udali się na świetlicę wiejską na poczęstunek przygotowany przez OSP Olbrachcice.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.