ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Święto wszystkich seniorów

09.10.2014
Burmistrz Marcin Orzeszek wraz ze Starostą Ząbkowickim Romanem Festerem wziął udział w organizowanym przez ząbkowicki oddział Polskiego Związku Emerytów i Rencistów Dniu Seniora. Na scenie sali widowiskowej wystąpiły dla swoich dziadków dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 oraz zespoły: Kwiat Powoju i Złocienie.

W przemówieniu otwierającym uroczystości, prezes ząbkowickiego oddziału PZEiR Marian Wojtaszek podziękował wszystkim za przybycie oraz samorządowcom za wsparcie działalności związku.
Burmistrz Ząbkowic Śląskich w swoim wystąpieniu życzył wszystkim zdrowia, pomyślności oraz podziękował za pomysły, które wypłynęły z Rady Seniorów – m.in.: dojazdów na cmentarz w okresie Zaduszek czy wprowadzenia Ząbkowickiej Karty Seniora.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.